PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
Msze św. w niedziele
i święta obowiązkowe


600 730 900 1030 1200

1500 1730 1900

2000 - lipiec i sierpień


Msze św. w dni powszednie

Msze św. w święta nieobowiązkowe

Nabożeństwa okolicznościowe 

KANCELARIA PARAFIALNA

Czynna:

poniedziałek, środa, piątek
od godziny 1630
do godziny 1730
 
wtorek, czwartek  
od godziny   900
do godziny 1000
 
W NIEDZIELE, ŚWIĘTA I PIERWSZE PIĄTKI MIESIĄCA, KANCELARIA PARAFIALNA JEST NIECZYNNA.
W sprawach nagłych, do chorego,
sprawach pogrzebowych
o każdej porze!
mlodziez.przemyska
przemyska
wiara
bona
opoka
jezus

III Niedziela  Zwykła

25. 01. 2015 r.

 

1. Dziś – trzecia niedziela w ciągu roku, zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i Światowy Dzień Chorych na Trąd. Kończy się Tydzień Ekumeniczny, ale nie kończy się nasza troska o jedność wyznawców Chrystusa. W dalszym ciągu musimy pogłębiać swoją wiarę, modlić się o jedność i pełnić czyny chrześcijańskiego miłosierdzia również w odniesieniu do braci odłączonych. Trędowatym starajmy się pomagać przez modlitwę i ofiary składane na cele misyjne Kościoła.

 

2.W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek  – święci Tymoteusz i Tytus, biskupi, uczniowie i pomocnicy św. Pawła Apostoła; we wtorek –  bł. Jerzy Matulewicz, biskup; w środę – św. Tomasz  z Akwinu, prezbiter i doktor Kościoła; w piątek – św. Hiacynta; w sobotę – święty Jan Bosko, wychowawca młodzieży.

 

3.Za tydzień  1 lutego, na zakończenie okresu śpiewania kolęd, o godz. 13.00 wystąpi z koncertem kolęd chór Michael z Kańczugi pod dyrekcją Pana Huberta Hadro. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.

 

4.Czuwanie modlitewne połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe odbędzie w naszym kościele  7 lutego od godz. 21.00.

 

5. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w Waszych Rodzinach. Pragniemy podziękować za życzliwe i gościnne przyjęcie, wspólną modlitwę, za sugestie i spostrzeżenia na temat parafii. Dziękujemy również za złożone ofiary, które przeznaczamy na renowację polichromii w naszym kościele.  Swoją troską i modlitwą ogarniamy również te mieszkania, które były przed nami zamknięte.

Niech Bóg swoją łaską i błogosławieństwem nagrodzi za wszelkie dobro nam wyświadczone. Składamy serdeczne Bóg zapłać!